Turunduskonsultatsioon, teostus ja haldus.

Iga turundusalase tegevuse aluseks on ettevõtte vajaduste ja eesmärkide mõistmine!

Selleks pakume tasuta 30 minutilist konsultatsiooni – kus vaatame üle Sinu ettevõtte praeguse seisu, tegevused, eesmärgid ja vajadused ning arutame, kuidas vastastikkusel sobivusel saaksid meiega koostööst maksimaalselt kasu.
Broneeri konsultatsioon

Kuidas näeb välja meie koostöö

Need 5 sammu moodustavad tervikliku turunduse. Turundustegevuste seisukohalt tuleb võtta neid kui tervikut, et tagada kasumlik tegevus ja maksimaalne efektiivsus igas turundustegevuses.

Samm 1 - Ettevõtte ja turunduskanalite ülevaatus

Alustuseks on oluline Sinu ettevõtte tundmaõppimine – tegevusvaldkond, tooted, teenused, plaanid ja eesmärgid. Kes on sinu praegused kliendid ja keda soovid püüda.

Mis praegu töötab ja mis mitte?

Eesmärk on saada terviklik ülevaade, sest kogu turundustegevus peab toetama ettevõtte strateegilisi eesmärke

Samm 2 – Tegevusplaani koostamine

Vastavalt saadud sisendile tegevuskava koostamine.

Kasutada ära kiire võidu ja optimeerimise võimalusi ning siis asuda tööle pikaajalist kasu toovate tegevustega.

Samm 3 – Turundusliku vundamendi optimeerimine või loomine

Esmaseks tegevuseks on olemasolevate turunduskanalite ülevaatus ning võimalike täienduste tegemine, et tagada tugev vundament.

Kõik algab kodulehest – sealsed sõnumid ja ülesehitus peavad toetama ettevõtte eesmärke ning külastajate suunamist kontaktideks ja kontaktidest klientideks.

Omaltpoolt teostame nii olemasoleva kodulehe optimeerimist või ka uue kodulehe ja e-poe loomist.

Sama kehtib ka teiste turunduskanalite kohta.

Samm 4 – Külastajate toomine kodulehele

Turunduse peamine eesmärk ongi tekitada kõlapinda ja ulatust, et potentsiaalsed kliendid kuuleks sinu tootest ja teenusest ning tuleks ostu sooritama, kui nad on selleks valmis.

Külastajate toomiseks on mitmeid viise:
SEO – ehk sisuturundus
Sotsiaalmeedia – kontaktide kaasamine sotsiaalmeedias
Tasuline reklaam – Enamlevinud kanalid on Facebook`i ja Google`i reklaamid, aga sõltuvalt sihtkliendist tuleb kaaluda ka teisi kanaleid.

Aitame optimeerida nii olemasolevaid reklaamikanaleid ja reklaame kui ka vajadusel need nullist üles seada.

Lepime kokku pikaajalise sisustrateegia, et tuua külastajaid orgaanilisest otsingust ning seame üles taasturundusreklaamid, et külastajaid ja kliente ikka uuesti ja uuesti suunata tagasi sinu müügitunnelisse.

Samm 5 – Automatiseerimine ja protsessid

Igas äris on palju korduvaid tegevusi, olgu selleks klientidega suhtlus, teavitused, müügiprotsess või midagi muud, aga igal juhul on palju tegevusi, kus me teeme ühte ja sama tegevust uuesti ja uuesti või jätame tegemata, sest see ei ole prioriteet, kuigi looks kliendile lisandväärtust.

Siin aitabki turundusautomaatika need korduvad tegevused automatiseerida, et tagada Sinule kuluefektiivne tegevus ja kliendi jaoks personaalne ning kiire teenindamine.

Automatiseerida saab kliendi teavitused, harimise, tagasiside küsimised ja palju muudki. Samuti annab automatiseerida turunduse ja müügi protsessi etappe.
Teed korra valmis ja see teenib sind pikalt ja kuluefektiivselt.

Paika pandud protsess on ka optimeerimistegevuste aluseks.

Loome vajalikud integratsioonid ja teostame sõltuvalt sinu kliendist, tootest ja müügiprotsessist tulutoovad automatiseeringud.

Samm 6 – Optimeerimine ja haldus

Nagu öeldakse “paigalseis on tagasiminek” – kõik vajab pidevalt hooldust, täiendamist ning optimeerimist – nii on ka turundusega.

Olgu selleks koduleht, reklaamid või ka protsessid. Neid kõiki tuleb pidevalt täiendada, parenda, optimeerida ning ka aegajalt ümber organiseerida, et tagada konkurentsivõime ja järjepidev kasv.

Pakume omaltpoolt koostöövormi, kus saame olla toeks Sinu turundustiimile teatud tegevuste osas või ka võimalust kogu turundustegevus kuluefektiivselt sisse osta.

Võta meiega ühendust ja vaatame üle sinu äri vajadused!

Terviklik teenuste pakett, et kõik vajalik parima tulemuse tagamiseks oleks kaetud!
Kodulehtede valmistamine
Koduleht on sinu ettevõtte nägu! Teeme vastavalt sinu ettevõtte vajadustele kauni ja praktilise kodulehe, mis aitab Sul äri kasvatada!
Google ja Facebook reklaamid ning SEO
Toome külastajad sinu kodulehele, kasutades orgaanilist ja optimeeritud sisu ning reklaame, et maksimeerida tulemused!
Turundusautomaatika
Aitame integreerida turundusautomaatika, et optimeerida tööjõukulusid, automatiseerida protsesse ning muuta kliendisuhtlus personaalsemaks ja Sinu jaoks kasumlikumaks!
koduleht
taasturundus
cloud-uploadfilm-playcrossmenulayers