ÜLDTINGIMUSED
Käesolevad tingimused kehtivad internetileheküljelt https://tenfor.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse TENFOR Invest OÜ (edaspidi ka „Müüja“ või „Tenfor”) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Ostja” või „Klient”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

LEPINGU JÕUSTUMINE
Ostja tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimistingimustega.

HINNAD JA TASUMINE
tenfor.ee e-poes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.
Ostjal on võimalus ostu eest tasuda kas SWEDBANKi, SEB, Danske Panga või Nordea internetipanga vahendusel. Muudeks maksmise võimalusteks on rahvusvahelised krediitkaardid või Paypal.

KUIDAS TOIMIDA
Valige tootekataloogist või otsingu abil vajalik toode ning sobivuse korral lisage soovitud toode ostukorvi.
Ostukorvis näete oma valitud tooteid. Kontrollige tellimus ning vajutage nupukesele “Telli“. Edasi täitke väljad oma andmetega, valige kättetoimetamise viis ning vajutage “Esita tellimus”. Peale seda Teie tellimus jõuab meieni. Järgmisel lehel valige sobiv makseviis ja sooritage makse – vajutage kindlasti nupukest „tagasi kaupmehe juurde”

NB! Müüja asub tellimust täitma peale makse laekumist.

KAUBA KOHALE TOIMETAMISE KULUD JA TÄHTAJAD
Ostjal on järgnevad võimalused kauba kättesaamiseks:

1. Kaup tuuakse koju kätte:
Kauba toimetab ostjani kullerettevõte, teatud juhtudel võib kauba otsjale toimetada ka Tenfor töötaja. Eelnevalt võetakse ostjaga ühendust telefoni teel ning lepitakse kokku sobiv aeg paki kohale toimetamiseks. Üldjuhul toimetatakse pakke kohale tööajal (kell 9.00-18.00) Enne kauba vastuvõtmist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressile info(at)tenfor.ee või Tenfori kontakttelefonile.

2. Toote tarnimiseks kasutab Müüja vastavalt tellimusele järgnevad postiteenused: Omniva, Itella Smartpost ja DPD.

3. Soovi korral on võimalik kaubad kätte saada (ilma saatekuluta) Tenfori kontorist aadressil Alasniidu tee 4a, Tiskre küla. Kui te valisite sellise viisi, palun võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@tenfor.ee või telefonil +372 5667 6006, et me saaksime kokku leppida kättesaamise aega.

Kõik valmistoodete tellimused täidetakse pärast makse laekumist nii kiiresti kui võimalik, üldjuhul kuni 2 tööpäeva jooksul.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

Klient on kohustatud enne tellimuse sooritamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-maili teel ja teeme Teile pakkumise.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE TÄHTAEG
Kaupadele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg vastavalt Eesi Vabariigi seadustele. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest. Kaebuste ning pretensioonide korral palume saata vastavasisuline e-mail. Kaubused vaadatakse läbi esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul.

KAUPADE TAGASTAMINE
Kõikidele tenfor.ee e-poest ostetud toodetele kehtib tagastusaeg 14 päeva. Ostjal on õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab ostja tegema Müüjale vastavasisulise avalduse (avalduses märkida ostja nimi, ostukuupäev, tagastamise põhjus ning lisada makset tõendav dokument) e-maili teel info(at)tenfor.ee ning tagastama seejärel tenfor.ee e-poele tellitud kauba. Tagastatav kaup peab olema avamata ja kahjustamata originaalpakendis. 14 päevane tagastusõigus ei kehti kaupadele juhul kui Klient on pakendi avanud.

Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Müüja poolt.
NB! Juhul, kui kaup on korralik, kuid Ostja siiski soovib seda tagastada, siis makstud saatekulusid ei tagastata ning tagastamisega seotud kulusid ei kompenseerita.
Õiguskaitsevahenditest on vastavalt VÕS §101 võimalikud järgmised meetmed:
1) nõuda kohustuse täitmist;
3) nõuda kahju hüvitamist;
4) taganeda lepingust või öelda leping üles;
5) alandada hinda;

MÜÜJA ÕIGUSED
Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist. Küsimuste korral palun kontakteeruge meie klienditeenindusega telefonil +372 5667 6006 või e-mail aadressil info(at)tenfor.ee
Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.

VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD
Tenfor vastutab Teie ees ja Teie vastutate Tenfor'i ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. Tenfor ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Tenfor ei saanud mõjutada ning mille saabumist Tenfor ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

PRIVAATSUS- ja KASUTUSTINGIMUSED ning KÜPSISTE kasutamine

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISE PROTSESS

Tenfor OÜ töötleb järgmisi kliendi andmeid: ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, e-maili aadress. Isikuga seotud personaalse päringu või tellimuse informatsioon.

Isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele – kullerfirma, Eesti Post, Itella SmartPOST.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.

KLIENDI ISIKUANDMETE (ANDMETE) TÖÖTLEMISE EESMÄRGID

Tenfor Invest OÜ töötleb kliendi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

 • Tenfor Invest OÜ kliendibaasi loomine ja selle haldamine;
 • kliendile uute teenuste pakkumine;
 • Tenfor Invest OÜ teenuste analüüsimine ja täiustamine;
 • veebilehe haldamine;
 • õigusaktidest tulenevate nõuete täitmine;
 • kliendi päringutele vastamine;

ISIKUANDMETE (ANDMETE) KASUTAMINE JA SÄILITAMINE

Tenfor Invest OÜ ei jaga kliendi isikuandmeid (andmeid) kolmandatele osapooltele. Kõiki andmeid kasutatakse ainult suhtlemiseks ja parema toote või teenuse pakkumise eesmärgil. Tenfor Invest OÜ võib saata klientidele informatsiooni oma teenuste, toodete, uudiskirjade ja pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed, kuid seda niikaua, kui klient pole palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Andmeid säilitatakse hetkeni, kuni klient avaldab soovi meie kliendilistist lahkumiseks.

Kui tekib antud teema kohta küsimusi, siis palun võta meiega ühendust info@tenfor.ee

Tenfor Invest OÜ on rakendanud vajalikke tehnilisi, füüsilisi ja korralduslikke turvameetmeid kliendi isikuandmete (andmete) kaitsmiseks kadumise ja ebaseadusliku töötlemise eest.

KÜPSISED

Tenfor Invest OÜ veebilehel nimega tenfor.ee kasutatakse küpsiseid. Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja automaatselt kliendi poolt kasutatavasse seadmesse salvestab. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas klient veebilehte kasutab, et kliendi jaoks veebilehe kasutamist isiklikumaks ja kasutajasõbralikumaks muuta.

tenfor.ee kasutab oma veebilehel järgmisi küpsiseid:

 • seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada teenuse kasutamist;
 • esimese ja/või kolmanda osapoole küpsised, mille eesmärk on näidata kliendile asjakohast reklaami,
 • pakkumisi ja parandada kliendi veebilehe kasutajakogemust;
 • kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine.
 • Klient võib oma seadmes salvestatud küpsised blokeerida, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid.
 • Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht korrektselt töötada ja/või kättesaadavad olla.
 • tenfor.ee koduleht kasutab küpsiseid, et teha sinu kasutajakogemus mugavamaks. Kasutades meie veebilehte,
 • nõustud küpsiste kasutamisega nagu on eelnevalt sellel lehel kirjeldatud.

KLIENDI ÕIGUSED

Kliendil on õigus pääseda ligi Tenfor Invest OÜ poolt töödeldavatele Kliendi enda isikuandmetele ja õigus nõuda ebatäpsete isikuandmete parandamist.

Kui Kliendil on küsimusi oma õiguste kohta või on ta arvamusel, et Tenfor Invest OÜ on tema isikuandmete (andmete) töötlemisel rikkunud tema õigusi, peaks ta kindlasti ühendust võtma e-posti aadressil info@tenfor.ee.

MUUD SÄTTED

Tenfor Invest OÜ võtab õiguse antud juhendit ühepoolselt muuta. Juhendi uusim versioon on alati saadaval käesoleval veebilehel.

Käesolevale kasutamisele ja privaatsuspoliitikale kohalduvad Eesti Vabariigi seadused. Poliitikast tulenevad vaidlused või nõuded lahendatakse Tallinnas Harju Maakohtus.

LISAINFO
Lisainfot saab telefonil +372 5667 6006 või e-mail aadressil info(at)tenfor.ee.

crossmenu