Turundusautomaatika

Automaatika võimuses on muuta korduvad tegevused ja protsessid kuluefektiivseks ning suurendada müüki läbi järjepideva ning personaalse lähenemise!

Iga äri on unikaalne – parima lahenduse leidmiseks soovitame broneerida konsultatsiooni, see tagab selle, et leiame parimad tööriistad ja paneme need kooskõlla sinu äri vajadustega!

Mida võimaldab turundusautomaatika?

01

Andmete kogumist

Tuvasta veebilehe külastajad ja kogu informatsiooni nende käitumise ja toimingute kohta.

02

Automatiseerimist

Põhjalikud automatiseeritud turundusprotsessid juhivad kontakte nende tekkimisest kuni ostu sooritamiseni.
03

Personaliseerimist

Reaalajas isikupärastamise süsteem võimaldab turundajatel edastada kõigile külastajatele just neile personaalseid pakkumisi läbi erinevate turunduskanalite.
04

Tööjõukulude optimeerimist

Automatiseerimine võimaldab optimeerida tööjõukulusid. 

Millist programmi valida

SALESmanago

Terviklik lahendus keskmistele ja suurematele e-poodidele. Võimaldab terviklikku integratsiooni sinu e-poega ning luuga väga spetsiifilisi kliendiprofiile ja segmente ning maksimeerida käivet kasutades kogutud andmeid ja automatiseeringuid!
Loe lähemalt

Activecampaign

Võimas tööriist ühildades endas e-maili turunduse ja turundusautomaatika. Sobib e-poodidele ning B2B ettevõtetele, sest sisaldab lisaks varem mainitule ka väga võimekaid kliendihalduse funktsioone (CRM)!
Vaata lähemalt

Mailerlite

Kvaliteetne ja funktsionaalne e-maili turunduse ja turundusautomaatika platvorm. Väiksem funktsionaalsus võrreldes kõrvalmainitud platvormidega, aga parim valik kui soovid kvaliteeti ning lühikest õppimiskurvi. Sisaldab ka tasuta paketti kuni 1000 kontaktile.
Vaata lähemalt

Vajad tuge või nõustamist sobiva platvormi valimisel ja juurutamisel?

Broneeri tasuta konsultatsioon ning aitame sul valida ja juurutada parima ning sobivaima turundusautomaatika tarkvara sinu ärile!
Saada päring

Broneeri konsultatsioon

TENFOR kontaktivorm (#3)
crossmenuarrow-right