Turundusautomaatika

Automaatika võimuses on muuta korduvad tegevused ja protsessid kuluefektiivseks ning suurendada müüki läbi järjepideva ning personaalse lähenemise!

Omades suurt või keskmise suurusega e-poodi vajad lahendust, mis kataks ära vajadused alates andmete kogumisest ja nende segmenteerimisest kuni andmete põhjal automatiseeringute tegemise ja aruandluseni välja!

E-poodide ja B2C valdkonna turundusautomaatika liider SALESmanago pakub just seda, mida vajad e-poe järgmisele tasemele tõstmiseks.

Oleme veendunud SALESmanago funktsionaalsuses ning tänu sellele saame Sulle pakkuda 2-kuulist, täielikult toetatud prooviperioodi.
See periood on täiesti tasuta ning sellega ei kaasne ühtegi kohustust, samas saad kasutada antud perioodi vältel SALESmanago ekspertide tuge, et arenda oma äri!

Mida võimaldab turundusautomaatika

  • Andmete kogumine:

Tuvastada veebilehe külastajad ja koguda informatsiooni nende käitumise ja toimingute kohta

  • Automatiseerimine

Põhjalikud automatiseeritud turundusprotsessid juhivad kontakte nende tekkimisest kuni ostu sooritamiseni

  • Personaliseerimine:

Reaalajas isikupärastamise süsteem võimaldab turundajatel edastada kõigile külastajatele just neile personaalseid pakkumisi läbi erinevate turunduskanalite

  • Tööjõukulude optimeerimine:

Automatiseerimine võimaldab optimeerida tööjõukulusid

Turundusautomaatika demo SALESmanago näitel

Turundusautomaatika keskmise ja suure suurusega e-poodidele!

Terviklik lahendus sinu e-ärile!

SALESmanago on tarkvara, mis on arendatud spetsiaalselt e-poodide müügi maksimeerimiseks. Broneeri konsultatsioon ning kingituseks on 2-kuuline täielikult toetatud TASUTA prooviperiood!

TENFOR kontaktivorm (#3)
crossmenu