Millist wordpress teemat kasutada?

Tänapäeval selleks, et ise WordPress kodulehte ehitada, pole vaja sügavaid IT teadmisi. Vajalik on arusaam elementaarsetest põhimõtetest ning aega ja tahtimist katsetada ning seadistada. Kodulehte luues on võimalik valida tuhandetest “tasuta” teemadest, millaga on vägagi edukalt võimalik oma leht püsti panna.

Häda on tavaliselt selles, et lehe arenedes soovid mingi hetk kasutada ka edasiarenenumaid funktsioone ja teemade arendajate skeem on ühetaoline: esmalt võta tasuta variant, mis võimaldab lehe üles panna. Kui oled juba algsed oskused omandanud ja end teemaga piisavalt sidunud, siis soovid ka veidi paremaid funktsioone. Selleks tuleb aga üle minna tasulisele versioonile, mis iseenesest on ok, sest millestki peab ju ka elama.

Üldjuhul on see tasu väike ning tasub ennast lisafunktionaalsuse näol ära, kuna teeb lehe ehitamise ja seadistamise tunduvalt paremaks ja kiiremaks. Tasuline või mitte tasuline pole see millest tahtisme rääkida. Kõige tähtsam on kokkuvõttes kasutusmugavus ja paindlikkus. Moodne leht peab olema elegantne ja kaasegselt muudetav. Üks parimaid näiteid on Elegant Themsi teema DIVI ja selle “lehe ehitaja” Divi builder.

Reaalajas seadistamine

Kui teed muudatusi siis kõik uuendused on koheselt nähtavad!


Kõik on muudetav

Kõik moodulid on täielikult muudetavad, muuda teksti suurust,  stiili, vahekaugust või lisa CSS koodi.


Lihtne organiseerida

Lisa, eemalda  või muuda tulpasid, ridu ja mooduleid mõne nupuvajutusega.


46 sisuelementi

Divil on 46 sisu- moodulit, millega saad luua kõike mida vähegi ette oskad kujutleda.

Kliki ka kirjuta

Pole vajadust minna taustasüsteemi, et lisada sisu: lihtsalt kliki ja alusta kirjutamist.


Responsive

Naudi responsive lehe eelvaateid ning modifitseeri lehte vastavalt seadmele: ekraan, tab või mobiil.


Impordi ja ekspordi

Teemat võid kasutada piiramatult kõigil oma lehtedel ning mooduleid saad eksportida ja importida teisele lehele.


Eeldisainitud lehed

Lehe loomine on imelihtne, lehega on kaasas 20+ eeldisainitud lehe struktuuri.

Kodulehe loomine võib olla imelihtne.

Tänapäeval pakutakse siiamaani kahjuks palju teemasid, mis on oma kasutusmugavuselt “eelmises sajandis” ja primitiivse funktsionaalsusega ja selliseid lehti pakuvad kohati ka kalli raha eest kodulehe arendajad. Kui IT mees palgal, siis pole probleemi, kui peab elementaarst koodi kirjutama, et teksti vormindada või tulpasid teha (nii nagu näha parempoolsel pildil).

Aga kui soovid, et suudaksid uut lehte üles seda oma põhitegevuse kõrvalt või jätta see tegevus oma kaastöötajale, siis pole keeruliselt hallatav leht väga mõistlik valik. Alustades ka ise mõnda aega tagasi tööd kodulehtede kallal, siis esimene kogemus meenutas paljuski IT projekti, aga otsides turul ringi ja katsetades erinevaid teemasid, jõudsime oma valikuga Divi`ni ja ei sooviks hetkel küll ühtegi lehte teha enam vanamoodsa teemaga.

Töötades praegu palju ka klientide kodulehtedega, oleme mitmel neil rakendanud Divi builderit, et luua kaasaegset kasutusmugavust. Teema vahetamine võib olla väga töömahukas, aga lehe ehitajat ehk “Divi builderit” saab ühildada ka teiste teemadega, mõnikord võib see kaasa tuua piiratud funktsionaalsust, aga üldine kasutusmugavus tõuseb kohe kindlasti. Seega, kui on plaanis uut lehte luua või olemasolevat värskendada, tasub Divi`t kaaluda – valik on iseenesest lihtne, kui soetad nende litsentsi, saad kõik, mis neil pakkuda.

See sisaldab 200+ täisfunktsionaalset kodulehe teemat, lisaks maailmatasemel kodulehe ehitaja “Divi builder” ning täiendavalt ka lisad nagu Opt-in vorm Bloom ja sotsiaalmeedia jagamise plugin Monarch. Samuti sisaldab see kõiki tuleviku tooteuuendusi, eluaegset tehnilist tuge ning ka kõiki täiendavad tooteid, mida nad tulevikus pakuvad. Meie valik on ning saab ka tulevikus olema Elegant themes ja Divi – soovitame soojalt! Meie Tenfor.ee leht on tehtud kasutades nende teemat Extra ja Divi builderit.

crossmenu